پرنده گلکسی معرفی انواع Samsung Galaxy Note 8

پرنده: گلکسی معرفی انواع Samsung Galaxy Note 8 samsung galaxy note 7

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اعلام انزجار معاون اول احمدی‌نژاد از «هیاهو»

وکیل محمدرضا رحیمی معاون اول محمود احمدی‌نژاد در دولت دهم با تشریح آخرین اوضاع موکلش گفت: رحیمی همچنان در زندان است و در طول سه سال زندان، سه بار در بیمارستان خ

اعلام انزجار معاون اول احمدی‌نژاد از «هیاهو»

اعلام انزجار معاون اول احمدی نژاد از «هیاهو»

عبارات مهم : زندان

وکیل محمدرضا رحیمی معاون اول محمود احمدی نژاد در دولت دهم با تشریح آخرین اوضاع موکلش گفت: رحیمی همچنان در زندان است و در طول سه سال زندان، سه بار در بیمارستان خوابیدن شده است و طبق قانون و تنها در وقت فوت همسر و ازدواج دخترش از مرخصی استفاده کرده است.

کوروش روشن در گفت وگو با سایت آتیه راجع به آخرین اوضاع موکلش گفت: ایشان قریب به سه سال است که حبس خود را در سلولی در زندان اوین می گذراند و این اوضاع همچنان ادامه دارد.

اعلام انزجار معاون اول احمدی‌نژاد از «هیاهو»

وی با بیان اینکه رحیمی به حکم قضایی تمکین کرده و اعتراضش را از مجاری قانونی پیگیری کرده هست، گفت: برداشت حقوقی و برداشت خود آقای رحیمی از یک میلیارد تومانی که رحیمی به خاطر آن محکوم شده، با نظر قضات محترم متفاوت بوده است ولی به هر روی ایشان به حکم قضایی تمکین کرد.

وکیل معاون اول دولت دوم احمدی نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا در روند پرونده تغییری حاصل شده؟ گفت: خیر، هیچ تغییری رخ نداده است.

وکیل محمدرضا رحیمی معاون اول محمود احمدی‌نژاد در دولت دهم با تشریح آخرین اوضاع موکلش گفت: رحیمی همچنان در زندان است و در طول سه سال زندان، سه بار در بیمارستان خ

روشن در پاسخ به سوالی راجع به مرخصی های مکرر رحیمی و اینکه وی معمولا در مرخصی به سر می برد، گفت: خیر، به هیچ وجه. آقای رحیمی سه بار در این سه سال به علت بیماری به بیمارستان اعزام شده است و بعد از ترخیص بلافاصله به زندان بازگشته یا به عنوان نمونه جهت مراسم ختم همسر مرحومشان یا ازدواج دخترشان به او مرخصی داده شده است است.

وی افزود: همچنین مطابق بخشنامه های ریاست محترم قوه قضائیه و حقوق قانونی که هر زندانی دارد، اگر مرخصی مشمول بر ایشان می شده است از آن استفاده کرده است.

وکیل رحیمی در پاسخ به این پرسش که در وقت انتخابات گذشته گفته شد که آقای رحیمی فعالیت هایی دارند، آیا وی همچنان پیگیر امور سیاسی کشور است؟ گفت: این پرسش زیاد به شوخی شبیه هست. او از هیاهوهای سیاسی به دور هست. اعتقادی هم به این شیوه فعالیت سیاسی ندارد و این مساله صحت ندارد.

اعلام انزجار معاون اول احمدی‌نژاد از «هیاهو»

روشن افزود: بالاخره ۳۴ سال کار مدیریتی در سطوح بالای هر سه قوه، خستگی جسمی و معنوی زیادی جهت وی ایجاد کرده و نه تنها فعالیت خاصی در این رابطه ها ندارد بلکه علاقه مند هم نیست.

واژه های کلیدی: زندان | سیاسی | فعالیت | زندانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz